poniedziałek, 23 lipiec 2018, Imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława

UBOJOWIEC praca od zaraz Niemcy

Dodane przez Arist

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:
UBOJOWIEC
Miejsce pracy: Niemcy
Opis stanowiska:
Do zadań pracownika należeć będzie ubój wieprzowiny (osierdzie, podrywanie, sadło, prąd)
Wymagania:
- dyspozycyjność;
- doświadczenie na stanowisku ubojowca
Oferujemy:
- zatrudnienie na cały etat, w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach
- atrakcyjną stawkę
- długofalową współpracę
- zakwaterowanie tuż przy miejscu pracy
- ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek;
- współpraca z polskim koordynatorem, język niemiecki nie jest wymagany;
- praca od wtorku do soboty
- możliwość uzyskania KINDERGELD
Prosimy o przysłanie CV z aktualnymi danymi kontaktowymi. Mail: info@arist.com.pl , tel: 662722270

eu
Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
Lubelskiego na lata 2007-2013.

Projektowanie i tworzenie stron www