"Tych lat nie odda nikt, najpiękniejszych kilku chwil..." - 50 - lecie Szkoły Podstawowej "Fundacji Elementarz" w Łążku Ordynackim

Uroczystą Mszą Świętą w Kaplicy p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łążku Ordynackim rozpoczęły się niedzielne  ( tj. 8 października) uroczystości związane z Jubileuszem 50 – lecia Szkoły Podstawowej „Fundacji Elementarz” w Łążku Ordynackim. Dalsza część uroczystości odbyła się w budynku szkoły. Po przywitaniu wszystkich gości przez Dyrektor Szkoły Bożenę Pałkę, miał miejsce ceremoniał przekazania sztandaru, przedstawienie historii i działalności szkoły przez Zofię Startek, życzenia i gratulacje od zaproszonych gości, występ artystyczny uczniów i absolwentów szkoły, wręczenie nagród konkursowych ogłoszonych z okazji Jubileuszu.

Uroczystości zakończyło wspólne śpiewanie 100 lat.

Zapraszamy do galerii i do wspomnień.

Szczegóły na łamach najbliższego wydania Gazety Janowskiej.