czwartek, 17 sierpień 2017, Imieniny: Jacka, Anity, Mirona

Prezydent światowej Federacji Karate Tradycyjnego sensei Włodzimierz Kwieciński 8 Dan w Lublinie

Uprzejmie informujemy, że w dniu 20.05.2017 r. Lubelszczyzna (Lublin) będzie gościła legendę polskiego karate, Prezydenta światowej Federacji Karate Tradycyjnego sensei Włodzimierza Kwiecińskiego 8 Dan.

Z tej okazji zapraszamy wszystkich, również jeszcze nieuprawiających karate, na specjalny otwarty trening (bezpłatny) prowadzony przez naszego gościa, który odbędzie się w Centrum Sportowo- Reakreacyjny w Lublinie przy ul. Łabędziej 4 o godz. 12.00.
W programie nauka podstaw karate, wspólny trening z najelpszymi karatekami z Lubelszczyzny, sesja zdjęciowa, autografy.

Po treningu, o godz. 14.00 odbędą się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Karate Tradycyjnym' 2017, gdzie będzie można podziwiać najlepszych karateków na Lubelszczyźnie, przygotowyjących się do Mistrzostw Polski- Zamość' 2017.

Serdecznie zapraszamy !

Z pozdrowieniami,