wtorek, 20 luty 2018, Imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira

  Aktualności

  2018.02.20
  Kolejny przetarg rozstrzygnięty. Tym razem mowa o przebudowie drogi gminnej ul. Targowej. Przypomnijmy, że jest to kontynuacja prac dotycząca remontu kolejnego odcinka drogi w tejże lokalizacji. Ostatnie prace zakończyły się w ubiegłym roku (...
  2018.02.20
  W związku z trwającymi pracami dotyczącymi remontu mostu przy rzece Biała w miejscowości Łążek Ordynacki prosimy o zachowanie ostrożności na tym odcinku drogi. Jednocześnie informujemy, aby w rejonie prowadzonych prac nie było nieupoważnionych osób...
  2018.02.20
  Prace dotyczące wykonania oświetlenia ulicznego i drogowego są prowadzone od dłuższego czasu na terenie naszej gminy. W drugim półroczu ubiegłego roku zostało wykonane oświetlenie przy ulicy Wiejskiej na odcinku od ul. Jana Pawła II w stronę...
  2018.02.20
  W dniach 9 -12 lutego 2018r. nauczycielka matematyki naszej szkoły Wiesława Siczek wzięła udział  w XXVII Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki w Poznaniu pod hasłem: „Matematyka – dodaj do ulubionych!”.Ponad 600...
  2018.02.20
  Początek drugiego semestru dla wielu uczniów naszej szkoły jest czasem rywalizacji i uczestnictwa  w wielu konkursach przedmiotowych. W sobotę 17.02.2018r odbyły się eliminacje   powiatowe   XVIII Podkarpackiego Konkursu...
  2018.02.20
  Osiedle Przyborowie, Osiedle Wschód, Osiedle Zaolszynie dołączyły do miejsc w których zmontowano kolejne sensory monitorujące jakość powietrza w naszym mieście. Przypomnijmy, że w grudniu ubiegłego roku tj. 2017  zostały zamontowane na terenie...
  2018.02.19
  Prokuratura Rejonowa w Janowie Lubelskim informuje, że w związku z obchodzonym „Tygodniem Pomocy... Z-ca Prokuratora Rejonowego Marian Rożek
  2018.02.19
  Przebudowa tejże ulicy to długo oczekiwana inwestycja przez mieszkańców nie tylko Janowa Lubelskiego. Ul. Księdza Skorupki przy której znajduję się Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, market...
  2018.02.19
  Część zadłużonych przedsiębiorców dostanie ważną wiadomość z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Instytucja rozpoczęła wysyłkę informacji do płatników składek. Listy trafią do aktywnych przedsiębiorców, którzy mają zadłużenie na koncie w ZUS. Ma to...
  2018.02.19
  Julia Fijałkowska uczennica klasy 6b kolejny raz zaskakuje nas swoim talentem muzycznym. W  dniu 21.01.2018r. wzięła udział w  XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd Puławy 2018 i zdobyła II miejsce w grupie wiekowej dzieci  klas 4 - 7 w...
  eu
  Projekt współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju
  Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa
  Lubelskiego na lata 2007-2013.
   
  Projektowanie i tworzenie stron www