Antek Roku 2016/2017

Nasi Zwykli – Niezwykli

"Antek Roku 2016/ 2017”

zgłoszenia do 30 maja 2017 r.

Jak co roku, mamy niepowtarzalną okazję, aby dostrzec i docenić ludzi, którzy wyróżniają się swoją pracą, postawą, zaangażowaniem lub talentami. Jedni są bardziej widoczni, działania innych znane są w wąskich kręgach, ale z cała pewnością wszystkim należy się uznanie. Zachęcamy do rozejrzenia się wokół siebie i sprawdzenia, czy przypadkiem nie ma wśród nas tych, którzy z oddaniem działają na rzecz środowiska lokalnego i przyczyniają się do rozwoju i promocji Gminy Janów Lubelski.

W celu uhonorowania takich właśnie osób (zarówno osób fizycznych, jak i innych podmiotów), Burmistrz Janowa Lubelskiego ogłasza kolejną edycję konkursu „ANTEK ROKU 2016/2017”.

Wyróżnienie „Antek Roku 2016/2017” przyznawane jest za szczególne osiągnięcia uzyskane w okresie od 01.06.2016 do 30.05.2017 roku, w następujących kategoriach:
  • Sponsor Roku – za przekazanie największych środków pomocowych innym podmiotom z terenu Gminy Janów Lubelski (wniosek nominacyjny w kategorii „Sponsor Roku” do pobrania TUTAJ);
  • Człowiek Roku – za wyróżniające osiągnięcia w różnych dziedzinach życia społeczności lokalnej, profesjonalizm i skuteczność działania;
  • Promotor Roku – za szczególne przyczynianie się do promocji Gminy Janów Lubelski w kraju i za granicą;
  • Talent Roku – za szczególne osiągnięcia artystyczne, sportowe, humanistyczne, społeczne;
  • Firma Roku – za profesjonalizm i najwyższą jakość w swej działalności, dobre przykłady własnych osiągnięć oraz wpływ na rozwój całej społeczności lokalnej;
  • Wolontariusz Roku – za czynny udział i bezinteresowne zaangażowanie w pracy na rzecz osób fizycznych i innych podmiotów.
  • Wydarzenie Roku – za przedsięwzięcia, dzięki którym żyje się nam lepiej lub ciekawiej, które promują i wyróżniają naszą społeczność oraz Gminę.
Osoby, firmy i instytucje zainteresowane wyróżnieniem kandydata w przedstawionych powyżej kategoriach za rok 2016/2017 proszone są o złożenie wniosku nominacyjnego (druk wniosku do pobrania TUTAJ) do dnia 30 maja 2017 roku, w sekretariacie Urzędu Miejskiego (pok. Nr 23) w Janowie Lubelskim, przy ul. Zamoyskiego 59.

Uroczyste wręczenie statuetek „Antek Roku” odbędzie się 18 czerwca 2017 r.

application/pdficonRegulamin(273.39 KB)
application/pdficonWniosek nominacyjny(146.86 KB)Człowiek Roku, Promotor Roku, Talent Roku, Firma Roku, Wolontariusz Roku, Wydarzenie Roku
application/pdficonWniosek nominacyjny(126.96 KB)Sponsor Roku